4X4 Oto Ekspertiz

Almak istediğiniz araç gerçekten belirtilen özellikleri taşıyor mu? İkinci el otomobil satın alırken kafanızda oluşan soru işaretlerine kesin çözümü bulabileceğiniz tek ve en güvenilir adres 4×4 Oto Ekspertiz servisidir.

İkinci ele oto alım satımlarında hem alıcıyı hem de satıcıyı çeşitli problemlerden ekspertiz yaptırmak kurtarır. Kesin çözüm yetkili bir oto ekspertiz servisine giderek detaylı oto ekspertiz raporu almaktır.

Söz konusu aracın herhangi bir kusur ya da eksiğinin bulunup bulunmadığı mı? Ya da beyan edilen arızalar dışında başka arızalarının olup olmadığı mı? Geçmişte yaşanan ve size bildirilmeyen bir kazası var mı? Herhangi bir parça değişimi olmuş mu? Araç kaza yapılmışsa hasarın maddi boyutu ne kadar? gibi pek çok sorunun cevabını veren ekspertiz işlemleri yetkili firmalar ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

4×4 Oto Ekspertiz personelinin her birisi konularında yılların vermiş oluğu deneyime ve iş tecrübesine sahiptir. Firmamız iş disiplinine ve çalışma dürüstlüğüne sahiptirler.

4×4 Oto Ekspertiz Nasıl Çalışır?

Müşteri memnuniyeti konusundaki yüksek standartlarımıza uygun ve tarafsızlıktan ödün vermeden çalışıyoruz. Mevzuatların ve yasal şartların bize vermiş olduğu yetkilerin dışına çıkmadan kaliteli hizmetlerimiz çerçevesinde sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Kaliteli ekibimiz ve en son teknolojiye sahip makinelerimiz ile birlikte ekspertiz kontrolü yapıyoruz. Ekspertiz yapılmasını istediğiniz araçlarınızla ilgili olarak titizlik içerisinde hiçbir detayı atlamadan incelemelerimizi yapıyoruz. Ve objektif bir ekspertiz raporu hazırlayıp sizlerin konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

4×4 Oto Ekspertiz tarafından hazırlanan detaylı ekspertiz raporlarında hakkında kontroller yapılarak müşterilerimize bilgi verdiğimiz konular şunlardır;

Dyno Ekspertiz (motor gücü) kontrolü, Kaporta ve boya kontrolleri, Mekanik ve motor kontrolleri, Motor aksamları kontrolleri, Elektrik test ve kontrolleri, Yanal kayma testleri, Süspansiyon kontrolleri, Fren testleri, muayene öncesi kontroller, Diğer kontrol ve testler olarak sıralanabilir. Ayrıntılı olarak oto ekspertiz aşamaları sayfasından inceleme yapabilirsiniz.

Devlet tarafından da alıcı ve satıcıları korumak maksadıyla yaptırılması zorunlu hale getirilmiş olan bu testlerin ve kontrollerin bitiminde yasal ve geçerliliği olan detaylı oto uzman incelemesi raporunu hazırlayarak danışanlarımıza vermekteyiz ve gerekli bilgilendirmelerin yapılmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin hiçbir şekilde yorulmalarına gerek kalmadan hallettiğimiz bütün bu işlemler neticesinde elde edilen bilgiler doğrultusunda araç hakkındaki yeterli bilgiye erişen müşterilerimiz konu hakkındaki kararlarını kendilerini vererek bu karar doğrultusunda hareket etmektedirler.

4×4 Oto Expertiz Kaza Sonrası Hasar Tespiti İmkânı Sağlıyor

4×4 Oto Expertiz güvencesi altında yapılan bir diğer ekspertiz işlemi ise kaza sonrasında oluşan hasar tespit ve hasar maliyet hesaplamasıdır. Hiç kimsenin yaşamak durumunda kalmasını istemediğimiz durumlardan olan hasarlı kazalarda her iki tarafın da haklarının korunması ve doğru bir ödeme planının çıkarılıp kimsenin mağdur olmaması için titizlikle yürüttüğümüz bu işlemler doğrultusunda hazırlanan raporlarla birlikte maddi kayıplarınızı telafi etmeniz daha kolay hale gelmektedir.

Sizlerin de bu tür otomobil alım satımı veya kaza sonrası durum tespiti gibi işlemleriniz var ise tarafsız ve güvenilir bir uzman incelemesi firması arayışında iseniz bu arayışınız 4×4 Oto Ekspertiz ile son bulacak. Sahibinden sitesi üzerinden profilimizi inceleyebilirsiniz.

4x4 oto expertiz

4×4 oto ekspertiz

Start typing and press Enter to search

acil oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ