Acil Oto Ekspertiz

Araçlarınız üzerinde yaptırmak istediğiniz her türlü kontrol ve testlerde Acil Oto Ekspertiz ailesi olarak yanınızdayız. Güvenilir kadromuz ve gelişen teknolojiye uygun cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Oto ekspertiz, büyük şehirlerde özellikle otomobil alım satımlarında yaşanan tatsızlıkların son bulması için oluşmuş bir sektördür. Oto ekspertiz hizmetlerinin kaliteli, tecrübeli ve güvenilir firmalar tarafından yapılması şarttır. Ancak ekspertiz firmalarının sadece tabelalarına güvenmeyiniz. Yasal yetkilerinin olup olmadığına ve kullandıkları cihazların günümüz teknolojisine uygunluğuna da bakmak önemlidir. Ve çalışan personelin tecrübesi ve deneyimi ile firmanın çalışma prensiplerine ve dürüstlüğüne de özellikle dikkat etmek gereklidir.

Acil Oto Ekspertiz ailesi olarak yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ve tarafsız ve dürüst bir çalışma yapmaktayız. Çalışma prensiplerimiz, iş disiplinimiz ve hassasiyetle dikkat ettiğimiz yasalara ve mevzuata uygun çalışma kurallarımız ile pek çok müşterimizin sayısız otomobil ekspertiz firmaları arasından sadece bizimle çalışmayı tercih etmelerinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Otomobil alım satım ve kaza sonrası hasar tespit araştırmalarında yaptığımız özenli ekspertiz çalışmalarımız ile sizler de kendinizi maddi olarak zarara uğramaktan koruyabilir ve haksız kazanç elde etmek isteyen kişilere karşı önleminizi alabilirsiniz.

 Acil Oto Ekspertiz kontrolleri nasıl sağlanır?

 Acil Oto Ekspertiz servisimizin çatısı altına gelen araçlara uyguladığımız ekspertiz kontrollerimiz oldukça detaylı olup titizlikle yürütülmektedir. Getirilen aracın tüm birimleri dikkatle incelenerek gerekli cihazlar yardımı ile testleri yapılmaktadır ve tüm kontrollerin bitimi sonrasında detaylı ekspertiz raporu hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır.

Cihazlarımızın kullanımını ve aracınızın kontrollerini yapmakta olan ustalarımız da işlerinde oldukça tecrübeli olup hiçbir detayı atlamadan dikkatle çalışmaktadırlar. Ekibimiz dışarıdan görülmeyen sadece uzman kişilerin anlayabilecekleri sorunları kolaylıkla belirleyerek gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadırlar.

Acil Oto Ekspertiz firmamızın ekspertiz işlemleri sırasında yapılmakta olan kontrollerimiz şu şekildedir;

Yanal Kayma testi uygulaması, süspansiyon testi uygulaması, fren testi uygulaması, kaporta boya ekspertizi
ön takım boşluk ve arıza ekspertizi yapılması, alt gövde kontrollerinin sağlanmasıdır. Far testi ve iç aksam kontrollerinin sağlanması, dış aksam kontrollerini sağlanması, akü testi ve OBD arıza testi ve tespiti
lastik testi ve motor testleri (Dyno)nin yapılması şeklindedir.

Yapılan bu kontroller sonucunda ise Tam kapsamlı Oto Ekspertiz Raporu hazırlanmaktadır. Ekspertiz aşamalarını bu sayfadan bakabilirsiniz.

Acil Oto Expertiz Neden Gerekli?

Acil Oto Ekspertiz ekibi olarak devletimizin tarafların zarardan korunmalarına yönelik olarak çıkarılan yeni yasalar ile 10 yaş altında olan ve 160.000km den daha az yol kat etmiş olan otomobillerde satım esnasında ekspertiz raporu alma zorunluluğu getirmiştir. Bu zorunluluk çerçevesinde kişiler konusunda uzman ve güvenilir ekspertiz firmaları arayışına girmişlerdir. Sizler de pek çok danışanımız gibi böyle bir durumda firmamıza gelerek yasal süreci yetkili bir firma çatısı altında gözünüz arkada kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü otomobil ekspertizleri sürecinde elde edilen sonuçları objektif ve tarafsız olarak değerlendirip bu yönde de bilgilendirme yapan kadromuz ile iş disiplinine sahip ve zamanınızın kıymetinin farkında olarak çalışmamızı sürdürmekteyiz. Sizler de bizlerden destek almak isterseniz lütfen ulaşınız. Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

4x4 oto expertizanadolu yakası araç expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ