Anadolu Yakası Araç Ekspertiz

İstanbul gibi büyük şehirlerde her gün onlarca araç alım satımı yapılmaktadır. Bu alım satımların bir kısmı dürüstlük içerisinde yapılır. Bir kısmı ise maalesef çeşitli kandırmacalar olmaktadır. Anadolu Yakası Araç Ekspertiz olarak yaptığımız çalışmalarla bu tür olumsuz durumların önüne geçiyoruz. Ve tarafların zarara uğramalarını önleyip, uzun vadede kullanabilecekleri sağlam bir araca sahip olabilmeleri için atacakları ilk adımda elimizden geleni yapmaktayız.

Ülkemizde ikinci el otomobiller oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu araçların kontrolleri konusunda ve kaza sonrası hasar tespit çalışmalarını yapıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz doğrultusunda pek çok danışanımızın maddi olarak büyük kayıplar yaşamasının önüne geçtik. Ve haklarını korumalarına yardımcı olmaktayız.

Anadolu Yakası Araç Ekspertiz bünyesinde çalışmakta olan tüm ekip arkadaşlarımız konularında uzmandır. Ve her biri yılların vermiş olduğu tecrübe ile işlerini bekletmeden ve itina ile yapmaktadırlar. Firmamız bünyesinde bulundurduğumuz tüm ekipman ve cihazlarımız son derece kalitelidir. Ve en son teknoloji ile donatılmıştır.  Çalışmalarımızı büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Alınan sonuçlar en doğru şekilde taraflara iletilmektedir.

Anadolu Yakası Araç Ekspertiz Çalışma Prensibi

Anadolu yakası araç ekspertiz olarak, yasal mevzuat ve şartlar dışına çıkılmadan sürdürülen iş takiplerimiz neticesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulurken şeffaflık politikamızdan asla taviz vermemekteyiz ve böylelikle dürüst ve güvenilir bir çalışma prensibi doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Servislerimizde bulunan tüm araç muayeneleri yapılırken aracın her bir sistemi ayrıntılı bir şekilde incelenip çalışma testlerine tabi tutulmaktadır. Bütün bu testler son bulduğunda ise detaylı oto ekspertiz raporu hazırlayarak danışanlarımıza araç ile birlikte teslim etmekteyiz. Böylelikle hem danışanlarımız aracın tüm geçmiş bilgilerine hem de mevcut durumu hakkında detaylı bilgiye sahip olup ona göre işlemlerini devam ettirmektedirler. Bizimle İletişime Geçin.

anadolu yakası araç expertiz

anadolu yakası araç ekspertiz

Anadolu Yakası Araç Expertiz Hangi İşlemleri Uygular?

Anadolu Yakası Araç Expertiz atölyemizde yapılan test ve kontrolleri aşağıda sizlerle paylaştık;

Dyno Ekspertiz (motor gücü testinin sağlanması, kaporta ve boya kontrollerini sağlanması, mekanik ve motor kontrollerinin sağlanması, motor aksamları kontrollerinin sağlanması, elektrik test ve kontrollerinin sağlanması işlemleri yapılır.

Yanı sıra, yanal kayma testlerinin yapılması, süspansiyon kontrollerinin yapılması, fren testlerinin kontrolü, muayene öncesi kontrollerle birlikte expertiz işlemi tamamlanır.

Yukarıdaki listede belirtmiş olduğumuz tüm test ve kontroller Servisimizde bulunan konunun hakimi ustalarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup hiçbir detay atlanmamaktadır.

Autotam Oto Ekspertiz hizmetleri içerisinde bulunan kaza sonrası hasar tespit çalışmalarımızda ise kazalı araca ait hasar raporu hazırlanmakta ve bu hasar durumuna göre tahmini bir maliyet çizelgesi hazırlanarak taraflara sunulmaktadır. Bu hasar tespit ve maliyet raporu doğrultusunda taraflar yaşanılan kazanın maddi yönünde haklarını korumak için gerekli adımları atmaktadırlar.

10 yaş altı araçlara ve 160.000 km den az yol yapmış araçlara devlet tarafından getirilmiş olan ekspertiz raporu alınması zorunluluğu tarafların çıkarlarını korumak için uygulamaya alınmış bir karardır. Bu karar neticesinde hem alıcı hem de satıcı haklarını gözeterek olumsuz durumlara ve haksız kazanca karşı korunmaktadırlar.

Sizler de bizlerden destek almak isterseniz lütfen ulaşınız. Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

acil oto expertizaraba expertiz istanbul
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ