Autotam Oto Ekspertiz

Otomobil ekspertiz çalışmaları titizlikle inceleme gerektiren ve deneyim isteyen çalışmalardır. Ve alanında tecrübe sahibi uzman kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Güvenerek gelebileceğiniz Autotam Oto Ekspertiz oto ekspertiz işlemleri deyince aklınıza gelen ilk isim olmalıdır.

Autotam Oto Ekspertiz gibi konusunda uzman ve yasal yetkiye sahip bir firma tarafından hazırlanan inceleme raporlarına ise ekspertiz raporu adı verilmektedir. Autotam Oto Ekspertiz ikinci el otomobil piyasasında alım satımlar esnasında aracın durumunun belirlenmesi için taraflardan birinin veya her ikisinin de talebi doğrultusunda. Oto ekspertiz raporu hazırlayarak aracın mevcut durumu konusunda şahısları bilgilendirmektedir.

Sadece alım satım işlemleri esnasında değil yaşanan kazalar neticesinde araçlarda oluşmuş olan hasar tespit çalışmaları ve maliyet hesaplamaları da için de hazırlanmakta olan ekspertiz raporları oldukça önemli bir belgedir. 160.000km altı ve 10 yaştan küçük araçlar için alınması devlet tarafından zorunlu hale getirilmiş olan bir rapordur.Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Bu raporlar hem alıcıyı hem de satıcıyı araç satışı esnasında veya daha sonrasında doğacak olan anlaşmazlıklardan korumaktadır. Düzgün ve dürüst bir alım satım işleminin temel taşlarındandır.  

Autotam Oto Ekspertiz raporu nasıl düzenlenir?

Autotam Oto Ekspertiz bünyesinde bulunan tecrübeli ustaları ve teknolojik cihazları sayesinde oldukça sağlıklı ve titizlikle hazırlanmış bir ekspertiz raporu düzenleyerek müşterilerine iletmektedir.

Düzgün bir ekspertiz raporunda bir otomobilde bulunan her parçanın incelemesinin yapılarak sonuçlarının yazılmış olması gerekmektedir.

Autotam oto ekspertiz yıllar boyunca tecrübe kazanmış olan deneyimli ekibimiz ile birlikte Hizmet veriyoruz. Servisimize gelen araçların her bir parçasını ayrı ayrı kontrol ediyoruz. Ve gerekli testleri uygulayarak aracın geçmişteki yapmış olduğu kazalarından tutun da değişen boya ve parçalarına kadar bilgi vermekteyiz. Aynı zamanda aracın mevcut durumu ve yakın gelecekte ortaya çıkabilecek olan problemleri konusunda da müşterilerimizi aydınlatarak bu doğrultuda tarafsız ve her iki taraftan da bir beklentimiz olmadan tamamen objektif olarak bilgilendirme yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini sağlamak esas hedefimizdir. Bunu sağlarken asla yasaların ve bize verilmiş olan yetkilerin dışına çıkmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2. El araç alırken alıcının satıcının aynı oranda faydasına bir uygulamadır. Araçta değişen arızalı parça var mı? Kaporta ve boya kontrolleri, aracın kilometresi motorun İlerleyen zamanlarda çıkarabileceği arızaların analizi gibi birçok etken incelenerek detaylı Oto ekspertiz raporunda müşteriye teslim edilir.

Eğer ikinci el araç almayı veya satmayı düşünüyorsanız Autotam Oto Ekspertiz atölyemize uğrayınız. Ve zarara uğramaktan, üzülüp vakit kaybetmekten kendinizi ve sevdiklerinizi koruyunuz. Aldığınız aracın güvenilir bir araç olduğunu otomobilin dış görüntüsü değil konusunda uzman bir ekibin çalışmaları ortaya koyar. Kulaktan dolma bilgilerle ve sahte ilanlara kanarak araç satın almayın ve paranızı riske atmayın.

Ekip olarak yaptığımız her işin takipçisi durumundayız. Ekspertiz raporlarınızı alıp işlemlerinizin bitmesi durumunda dahi ne zaman danışmak isterseniz uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.Firmamıza Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

expertiz raporuarac expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ