Bostancı Oto Ekspertiz

Bostancı Oto Ekspertiz firması olarak İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde ikinci el otomobil alırken veya karşılaşmaktan bizim de üzüntü duyduğumuz çeşitli kazalar sonrasında hasar ve maliyet dökümü çıkarırken danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Özellikle ikinci el otomobil piyasasında yaşanılan anlaşmazlıkların temelinde birçok unsur vardır. araç değişeninin olmadığını, bakımlarının aksatılmadığını söyleyen ve aracın kazasız olduğunu ısrarla vurgulayan dürüstlükten uzak satıcıların sözleri ile daha sonradan ortaya çıkan gerçeklerin çelişmesi yatmaktadır.

Tüm birikimini bir otomobil almak için harcayan ve dürüst satış yapmayan satıcıların sözlerine güvenerek aracı alan kişilerin yaşadığı zorluklar sadece bu kişileri değil. Dürüst satıcıları da olumsuz etkilemekte ve herkesi üzmektedir.

Bostancı Oto Ekspertiz kendisine yasal olarak verilmiş olan ekspertiz hizmeti yetkisi ile bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için çalışmalar yapmakta ve hem alıcıları hem de satıcıları bu tür problemlerden korumaktadır.Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Bostancı Oto Expertiz raporunda hasarlı parça tespiti yapılır mı?

Bostancı Oto Ekspertiz servislerimizde yaptığımız incelemelerimiz neticesinde aracın geçirmiş olduğu kazalarından değişen parçalarına, tüm aksamının kontrolünden yakın zamanda sorun yaratabilecek olan parçalarına kadar pek çok konuda detaylı bilgi paylaşımı yapmaktayız.

Ayrıca yaşanmış kazalar neticesinde aracın hasar durumu ve maliyet tablosunu da çıkartıyoruz. Ve taraflar arasında adil bir ödeme planı uygulanmasının da ilk ve en önemli adımını atmaktayız.

Oto ekspertiz çalışmalarımız son bulduğunda hazırladığımız oto ekspertiz raporunu talep eden tarafa sunarak. Profesyonel ekibimizin, aracın şu an ki durumu ve geçmişte araçta yapılmış olan değişiklikler ve bakımlarla birlikte bazı parçaların. İleride sebep olabileceği sorunlar veya aracın olumlu yönleri hakkındaki görüşlerini de detaylı bir şekilde tarafsız olarak iletmekteyiz.

Bostancı Oto ekspertiz raporun da neleri analiz eder?

Araçta değişen parça var mı? Boya kalınlığı boyanın orijinal olup olmadığı. Motorun işleyiş ile alakalı bütün teknik detayları inceleme. Ya kontrolleri lastiklerin ve balataların kontrolleri. İç ve dış bütün Akşamları kontrollerinin yapılması. Bostancı Oto ekspertiz servisinde tam donanımlı makineler sayesinde gerçekleştirilir.

Oto ekspertiz çalışmalarında dürüstlük ve tarafsızlık ön planda olan önemli detaylardır. Aynı zamanda araştırma yapan ekibin konu hakkındaki bilgi ve tecrübesi detaylı ekspertiz işlemleri için olamazsa olmaz bir unsurdur. Kullanılan cihazlarımız ve makinelerimiz güncel teknolojiye sahip olarak verimli bir şekilde çalışıyor. Ekspertiz raporunun hazırlanabilmesi için en önemli noktalardan biridir.

Bostancı Oto Ekspertiz tam donanımlı makineleri ve yılların tecrübesine sahip usta kadrosu ile titizlikle çalışır. Ve hiçbir detayı atlamadan anlaşılır ve geçerliliği olan bir rapor hazırlayarak müşterilerine en doğru bilgiyi aktarır.

Yasal mevzuatlardan ve kanunlarla belirlenmiş şartlardan ödün vermiyoruz. Müşteri memnuniyetini gözeterek oto ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz hizmetlerimizden faydalanan pek çok müşterimiz gibi sizler de Bostancı Oto Ekspertiz ile birlikte çalışmanın rahatlığını sürmek isterseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

oto-expertiz-fiyatlarıaraç check up detayları
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ