Garantili Oto Ekspertiz

Eğer bir araç konusunda kafanızda soru işaretleri varsa Garantili Oto Ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İkinci el oto piyasasının oldukça faal olduğu ülkemizde her gün pek çok alım satım işlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat bu alıcıların veya satıcıların ne kadarı dürüst çalışmaktadır?

Autotam Oto Ekspertiz servisleri sayesinde söz konusu araç hakkında her türlü bilgiye ve veriye ulaşılabilmektedir. Gerek oto pazarlarına gidip araçları birebir görerek, gerekse internet üzerindeki yüzlerce ilan arasından sizlere uygun olan bir aracı beğenerek almak istediğinizde sadece aracın dış görünüşüne bakarak karar verilmemelidir.

Sadece ilanda yazılan bilgilerin veya sizlere araç başında sarf edilen sözlerin doğruluğuna güvenerek alım satım işlemine onay vermek başınıza ummadığınız kadar büyük sorunlar açabilir.  Hem umutla yaptığınız birikim boşa gitmiş olur hem de aracın tamir masrafları bundan daha da büyük maddi zarara yol açabilir.

Kaybettiğiniz zaman, para ve yaşadığınız gerginlikler bir bütün halinde düşünüldüğü zaman oldukça sıkıntılı bir süreç yaşanma riski bulunmaktadır. Bu tür problemler yaşamamak için Garantili Oto Ekspertiz servislerinden faydalanarak işinizi sağlama alıp zaman kaybetmekten ve dolandırılmaktan kurtulun.

Garantili Oto Ekspertiz servislerinde çalışmalar yapılırken otomobilin her bir parçası ve her bölümü ayrı ayrı testlere tabi tutulmaktadır. Bu test ve kontroller neticesinde ortaya çıkan durum detaylı raporlar halinde danışanlarla paylaşılmaktadır. Ve kişiler bu raporun sonucuna göre işlemlerini yapıp karalarını vermektedirler.Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Garantili Oto Ekspertiz Raporu

Garantili Oto Ekspertiz servislerinde yapılan ekspertiz sadece alıcı değil satıcının da korunması için gerekli bir süreçtir. Aracın satışı esnasında var olmayan, olma ihtimali de oldukça düşük olan ve alıcıdan kaynaklanan bir arıza konusunda. Alıcının sanki daha önceden bu arıza mevcutmuş gibi haksız kazanç sağlamaya çalışmasının önüne geçilmektedir. Aynı zamanda aracını satmak isteyen kişinin araç durumu hakkında daha etkili bir bilgi verebilmesini ve aracın satılmasının hızlanmasına imkân vermektedir.

Garantili Oto Ekspertiz işlemleri kaza sonrasında hasar ve maliyet tespit çalışmalarının yapılması sırasında da yapılan kontroller olup bu kontroller neticesinde oluşturulan rapor doğrultusunda kişiler maddi açıdan bütçe ayarlaması yapıp karşı taraftan hak talep edebilmektedirler.

Garantili Oto Ekspertiz çalışmalarının içeriğinde aracın her parçasının kontrolünün yapıldığını belirtmiştik bu kontrolleri şöyle sıralayabiliriz;

Ön takım boşluk ve arıza ekspertizi yapılması, OBD ayda testleri ile arıza tespiti yapılması, Yanal kayma testleri, süspansiyon testleri, fren kontrolleri ve gerekli testler, kaporta ve boya ekspertizi, far testi ve kontrolleri sağlanır.

Bunların yanı sıra iç aksam kontrolleri dış Aksam kontrolleri akü kontrolleri de sağlanmaktadır. Son olarak da lastik testi sağlanarak ekspertiz işlemi tamamlanır. Sizler de araç alırken veya satarken sıkıntı yaşamak istemiyorsanız. Ve işlerinizi bir an önce hallederek aracınıza kavuşmak veya aracınızı satmak istiyorsanız, yaşanan hasarlı kazalar neticesinde maddi açıdan hakkınızı korumak istiyorsanız servislerimizde detaylı ekspertiz çalışmalarını yaptırınız. Garantili Oto Ekspertize Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

kartal sanayi sitesi oto expertizoto-expertiz-fiyatları
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ