İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz

İlanlara kanarak otomobil almayın. İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz uzman kadrosu ile size aracın tüm niteliklerini, geçmişini rapor halinde sunsun. Ona göre kararınızı verin. Kaliteli ve güvenilir bir oto ekspertiz firması arıyorsanız servislerimize uğrayınız.

Oto ekspertiz; otomobiller konusunda gerekli uzman bilgisine sahip olan ve devlet tarafından yetki verilmiş olan kişilerin hasar tespiti yapar. Bu hasarın maliyetini çıkartıp bir aracın asıl değerini belirleyerek rapor çıkartma işidir.

Konusunda profesyonel ekibimiz ile almak istediğiniz ikinci el araçlar hakkında veya ekspertiz raporu çıkarttırmak istediğiniz diğer otomobiller konusunda her zaman sizlere yardıma hazır bekliyoruz.

Firma prensiplerimizin başında gelen müşteri memnuniyeti sürekli göz önünde bulunduruyoruz. Asla yasal mevzuatlardan ve yasal şartlardan taviz vermeden ve bunların dışına çıkmadan, tarafsız olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz olarak hizmetlerimizi objektif olarak, benimsemiş olduğumuz yüksek kalite standartlarımızı karşılayacak şekilde yerine getirip yaptığımız işin sürekli takipçisi olacağımızdan kuşkunuz olmasın.Ayrıca Armut.com sitesi üzerinden teklif alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve ustalıkla sizlere hizmetlerini sunan İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz ekibimiz oto uzman incelemesi çalışmalarında en son teknolojiye sahip cihazlar kullanarak araçlara çeşitli testler uygular. Ve detaylı raporlar hazırlayıp siz değerli danışanlarımıza sunmaktadır.

Ekiplerimizin yapmış olduğu testler ve kontroller genel başlıklar halinde şu şekildedir;

Yanal kayma testlerin yapılması süspansiyon testlerinin yapılması, fren testleri lastik testleri far testleri olarak gerçekleştirilen testler bulunmaktadır. Bütün bunlara ilave olarak kaporta ve boya ekspertizi ön takım boşluk ve arıza ekspertizi yapılır. Alt gövde kontrolleri dış aksamda iç aksam kontrolleri sağlanır.

Araç alırken paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız ve bir araç parası da tamir masraflarına harcamak istemiyorsanız. İstanbul Anadolu Yakası Oto Ekspertiz servislerimizin hizmetinden faydalanabilir ve gönül rahatlığı ile kararınızı verebilirsiniz.

Tam kapsamlı bir oto ekspertiz raporu sadece araç satın alırken değil satarken de çok işinize yarayacak olan bir belgedir. Bu evrak sayesinde aracınızın tüm detaylarını karşı taraf ile paylaşarak alım satım işlemlerini kolaylaştırabilir. Ve alıcı tarafa aracınızın ne kadar temiz ve sağlam olduğunu gösterebilirsiniz.10 yaş altı otomobillerde ve 160.000 km altı araçlarda devlet tarafından alınması zorunlu hale gelmiş olan ekspertiz raporlarını gene devlet tarafından yetkilendirilmiş firmalardan almak gerekmektedir.

Profesyonel kadromuz ve en güncel teknolojiye sahip olan test cihazlarımız ile yapacağımız testler ve muayeneler sonucunda hazırlayacağımız tam kapsamlı oto ekspertiz raporu detaylı ve titiz bir çalışma sonrasında objektif olarak hazırlanmakta olup değerli danışanlarımıza sunulmaktadır.

Tecrübeli ekibimizin titiz bir çalışma sonrasında hazırlamış olduğu bu rapor araç hakkında her türlü bilgiyi barındırmakta olup bundan sonrasında aracın alım satımı konusunda karar vermek siz değerli danışanlarımıza kalmaktadır.Güvenilir kadromuzla her zaman hizmetinize hazırız.Ayrıca Kartal’dan hizmet almak isterseniz bu linke tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

istanbul oto expertizkartal sanayi sitesi oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ