İstanbul Oto Ekspertiz

İstanbul Oto Ekspertiz otomobil alım satımı yaparken ihtiyacınız olan ekspertiz çalışmalarını yaptırmanız için güvenerek gidebileceğiniz nadir firmalardan olup, yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu konudaki ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayan ve çalışmalarını titizlikle sürdüren bir firmadır.

Günümüzde hayat şartlarının zorluğu göz önünde bulundurulacak olursa halkımızın çoğu maddi durumunun elvermemesi sebebiyle sıfır araç almak yerine ikinci el bir otomobil almayı bütçelerine daha uygun görmektedirler. Yıllarca emek vererek bir araç almak hedefi doğrultusunda birikim yapmış olan kişilerin birikimlerinin doğru bir şekilde değerlendirilebilmesi ve sonradan üzücü olaylar yaşanmaması adına ikinci el araç alımında doğru ve detaylı bir ekspertiz çalışmasının yapılması şarttır.

Bu konuyla ilgili olarak   İstanbul Oto Ekspertiz ailesi olarak günümüz teknolojisine uygun ve güncel cihazlarla yapacağımız ekspertiz çalışmalarıyla sizlere en doğru kararı vermenizde yardımcı olmaktayız. İstanbul Oto Ekspertiz çatısı altında siz değerli müşterilerimize her biri alanlarında uzman olan kadromuzla ve en güncel teknolojiye sahip olan cihazlarımızla en kaliteli ekspertiz çalışmalarını sunuyoruz.

Neden İstanbul Oto ekspertizi tercih etmelisiniz?

160.000 km altında ve 10 yaştan küçük araçlara getirilmiş olan ekspertiz zorunluluğu devletimiz tarafından ikinci el oto alıcılarını korumak amacıyla getirilmiş bir düzenleme olup oldukça haklı sebepleri bulunmaktadır. Almak istenilen ikinci el aracın hali hazırdaki durumu ve geçmişinde neler olduğu, araca ne tür tamiratlar yapıldığı ve değişenleri, kaza durumu konusunda aydınlatıcı bilgiye sahip olmak her alıcının en doğal hakkıdır. Fakat ne yazık ki alıcılar her zaman iyi niyetli ve dürüst satıcılarla karşılaşmamaktadır. İstanbul Oto Ekspertiz olarak sıkıntı yaşamamanız için, sadece satıcıların sözlerine güvenerek ikinci el otomobil almamanızı ve servisimize uğrayarak alacağınız otomobil konusunda en geçerli ve doğru bilgiyi verecek olan uzman ekibimizin hazırlayacağı detaylı oto ekspertiz raporu sonucunda karar vermeniz gerektiğini tekrar vurguluyoruz.

Expertiz raporunda detaylı olarak gösterilmesi gereken ne varsa uzman ekibimiz tarafından inceleyerek rapor sunumlarını gerçekleştiriyoruz. Bu kontrol ve testler haricinde danışanlarımızın yaptırmak isteyeceği farklı kontroller olursa o kontrol ve testler de gene profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

İşinin ehli usta ekibimiz yukarıdaki listede belirtilen test ve kontrolleri en kısa sürede yaptıktan sonra İstanbul Oto Ekspertiz firması olarak tarafımızdan hazırlanmış olan ve yasal olarak geçerliliği bulunan detaylı oto ekspertiz raporunu taraflara ulaştırarak alım satım işlemi konusunda karar verilmesini kolaylaştırıyoruz.

İstanbul Oto Ekspertiz çatısı altında titizlik ve dürüstlüğe önem vererek yaptığımız tüm çalışmalar firmamızın güvencesi altındadır ve çıkar gözetmeksizin, objektif olarak ve tarafsız çalışan bir ekspertiz firması arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Start typing and press Enter to search

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ