Kartal Oto Ekspertiz

İşte bu araba tam bana göre, fiyatı da bütçeme uygun’ şeklinde düşündüğünüz bir araç gördünüz ve satın almak istiyorsanız uğramanız gereken ilk adres Kartal Oto Ekspertiz olmalıdır.  Otomobil ekspertiz işlemlerinizde uzman kadromuz ve tam teşekküllü, en son teknoloji ile donatılmış atölyemizde siz değerli danışanlarımıza hizmet vermekten onur duyarız.

Oto ekspertiz; yetkilendirilmiş olan kişilerin bir otomobilin asıl değerini belirleyerek çeşitli sebeplerden ötürü oluşmuş olan hasarı ve bu hasar maliyetini tespit çalışmalarının genel adıdır. Kartal Oto Ekspertiz ailesi olarak yılların vermiş olduğu büyük tecrübemiz ile satın almak veya hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz araçlar hakkındaki tüm olumlu ve olumsuz durumları, çeşitli maliyet tespitlerini size bildirerek; an itibariyle veya ilerde bu araçlarla ilgili olarak yaşayabileceğiniz sıkıntılardan haberdar ediyoruz.

Oto uzman incelemesi işlemleri özellikle 10 yaş altındaki veya 160.000 km altındaki araçlar için devlet tarafından zorunlu hale getirilmiştir ve bu işlemi sadece Kartal Oto Ekspertiz gibi yasal olarak gerekli yetkiye sahip olan işletmeler yapabilmektedir. Kartal Oto Ekspertiz olarak servisimize getirilen araçlar güncel teknolojiye sahip profesyonel test cihazları ile detaylı bir şekilde muayene edilip, kontroller sonucunda hazırlanan tam kapsamlı oto uzman incelemesi raporunu siz danışanlarımıza sunmaktayız.

Kartal Oto Ekspertiz

İşinin ehli uzman usta kadromuz ile Kartal Oto Ekspertiz servislerimizde yapılan testlerimiz sayesinde satın alacağınız aracın tüm detaylarını öğrenme şansına sahip olacaksınız. Yapılan standart testlerin yanı sıra hasar tespit testi de yapılarak müşterilerin içini rahat tutma prensibi hedeflenmiştir. Yeterli gelmediği durumlarda da sizin isteğinize göre hareket eden bir kadro ile çalışıyoruz.

Bu testler haricinde danışanlarımızın özel olarak talep ettikleri testler de servislerimizde titizlikle yapılmaktadır. Araç satın almak amacıyla yaptığınız birikimin boşa gitmesini istemiyorsanız, almayı arzu ettiğiniz otomobil hakkında net bilgi almak ve mevcut durumunun değerlendirmesini yapabilmek için Kartal Oto Ekspertiz servisimize gelerek araç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve servislerimizde tecrübeli kadromuzla hazırlayıp size vereceğimiz detaylı oto ekspertiz raporuna güvenerek gönül rahatlığı ile kararınızı verebilirsiniz.

Kartal Araç Ekspertiz

Oto ekspertiz işlemi yaptırılmadan sadece ilanlara veya satışta aracı olan tanıdıklara kanarak yapılan bir alışveriş sonrasında karşılaşılabilecek sonuçlar çok can sıkıcı ve mali açıdan büyük kayıplara sebebiyet verecek şekilde olabileceğinden Kartal Oto Ekspertiz ailesi olarak sizlere kesinlikle oto ekspertiz raporu olmayan bir araç satın almamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi; yasal mevzuatların ve şartların dışına çıkmadan, tamamen tarafsız ve objektif olarak, yüksek kalite standartlarımız doğrultusunda gerçekleştirmekte olup, Kartal Oto Ekspertiz olarak firmamızın yaptığı işin her zaman arkasında duracağının garantisini vermekteyiz. Sizler de güvenebileceğiniz bir araç sahibi olmak ve her zaman size destek olacak bir ekip isterseniz servislerimize uğrayınız.

Start typing and press Enter to search

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ