Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz

Oto uzman incelemesi işlemleri deyince Kartal Sanayi bölgesindeki en güvenilir firmayız. Gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz tek adres Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz olmalıdır.

Oto uzman incelemesi işlemleri detaylı inceleme gerektiren. Tecrübe isteyen çalışmalar olup alanlarında uzman kişiler ve kuruluşlar tarafından yapılmalıdır. Güvenilir bir sonuç elde edilebilsin ve aldığınız oto uzman incelemesi raporunun yasal geçerliliği olsun.

Firmamız yasal olarak bu yetkiyi almış bulunan sayılı firmalardandır. Profesyonel kadrosu ve tam donanımlı cihazları ile siz değerli danışanlarımıza tam teşekküllü hizmet veren tecrübeli bir firmadır. Özellikle ikinci el oto alım satımlarında oto ekspertizi oldukça önemli bir husus olup yaptırılmaması halinde alıcılar maddi ve manevi büyük zararlar yaşayabilmektedirler.

Oto uzman incelemesi işlemleri bir aracın her türlü parçasının ve sisteminin detaylı kontrolü ve testlere tabi tutulması anlamına gelmektedir. Bu kontroller neticesinde hazırlanan detaylı oto uzman incelemesi raporlarında araç geçmişi ve şu anki durumu hakkında tüm bilgileri görebilirsiniz.

Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz çatısı altında toplanmış olan hepsi birbirinden tecrübeli ve alanlarında çok detaylı bilgi sahibi olan ustalarımız ve çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize herhangi bir menfaat gözetmeksizin tamamen tarafsız bir hizmet sunmaktayız.Ayrıca Sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.

Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz Servisi

Servisimize getirerek durumu konusunda bilgi sahibi olmak istediğiniz araçlarla ilgili olarak titizlikle kontroller ve testler yapıp; aracın değişeni olup olmadığını, varsa kaza durumu, düzeltme, boya gibi konular hakkında elde ettiğimiz sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz servisimize gelen ve satın almak istediğiniz aracın şu anki durumunu göz önünde bulundurarak, ilerleyen dönemlerde sizlere yaşatabileceği sıkıntıları da tarafsız olarak siz değerli danışanlarımızla paylaşıp müşterilerimizin menfaatlerini koruma konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz.

Atölyelerimizde en son teknoloji ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Oto uzman incelemesi çalışmalarımızda yapılan test ve kontrolleri aşağıdaki listede sizler için paylaştık.

Motor kontrollerinin sağlanması, kaporta boya kontrollerinin sağlanması, akü ve motor kontrolleri teknik bilgi isteyen tüm ufak ayrıntıların kontrolleri ile güvenilir bir expertiz raporuna sahip olabilirsiniz.

Yasal olarak da yaptırılması zorunlu hale getirilmiş olan bu test ve kontrollerin ardından, detaylı ve yasal geçerliliği olan oto uzman incelemesi raporunu hazırlayıp danışanlarımıza veriyoruz. Ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Sizlerin hiçbir şekilde yorulup koşturmanıza gerek kalmadan Kartal Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz atölyelerimizde hazırladığımız raporun elinize ulaşmasının ardından sizin yapmanız gereken sadece rapor sonucunda alım satım işlemlerine karar vermek oluyor.

Sizler de oto alım satım işlemlerinizde dolandırılmak istemiyorsanız. Ne kadar sağlam gözükse de almaya niyetlendiğinizin aracın geçmişini öğrenmek istiyorsanız. Ve bu konuda güvenebileceğiniz uzman bir ekip ve firma ile çalışmak isterseniz. Sizlere her zaman kapımız açık. Firmamıza yol tarifi almak için tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

istanbul anadolu yakası oto expertizgarantili oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ