Maltepe Oto Ekspertiz

Maltepe Oto Ekspertiz özellikle ikinci el araç alım satımlarında güvenerek danışabilirsiniz. Tarafsız ve dürüst çalışan tam yetkili bir oto uzman incelemesi firmasıyız. İkinci el araç satın almaya karar verdiğinizde, servisimize uğrayarak sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli uzman incelemesi hizmetimizden faydalanınız.

Oto uzman incelemesi otomotiv hakkında yetkili ve profesyonel bir firma ya da kişiden uzman görüşü almak anlamına gelmektedir. Araç alım satım işlemlerine çok büyük bir önemi olan uzman incelemesi işlemlerinde araç içerisindeki ve dışarısındaki tüm donanımlar, teknik aksamlar, ekipmanlar ve boya, kaporta özellikleri gibi tüm detaylar titizlikle incelenerek ayrıntılı bir rapor halinde danışanlara sunulmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz olarak sahip olduğumuz son teknoloji cihazlar ve işinde uzman profesyonel ustalarımızla hizmet veriyoruz. Getirdiğiniz aracı çeşitli testlerden ve kontrollerden geçirip, bizlere verilmiş olan yasal yetki çerçevesinde ekspertizini yapıyoruz. Detaylı oto uzman incelemesi raporu hazırlayarak aracın detaylı durumu hakkında objektif ve tarafsız bir şekilde bilgi sunmaktayız.

Maltepe Oto Ekspertiz servislerimizde yapılan kontrol ve testler şu şekilde listelenmektedir;

Motor kontrolleri ve motor performansının incelenmesi, ön takım boşlukları fren ve süspansiyon kontrolleri direksiyon sistemi direksiyon hizalama egzoz sistemi kontrolleri sağlanır. Soğutma ve ısıtma sistemlerinin klima sisteminin elektrik elektronik ve akü sistemlerinin tam kontrolleri profesyonel ekip tarafından sağlanır.

Tüm aksesuarları detaylı incelemeye tabi tutulur. Araçta bulunan Pas ve sel kalıntıları hasarlar incelenir yol testi vites değiştirme kalitesi debriyaj operasyonu yapılır. Araçta alakalı sürü sorunların tespiti sağlanır yanlış kullanımı sorunları açığa çıkartılır. Var ise fabrikasyon sorunlar incelenir Kilometre sayacı tutarsızlıkları rapor edilir. Ayrıca Kartal’dan hizmet almak isterseniz bu linke tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Oto Ekspertiz

Maltepe Oto Ekspertiz çatısı altında yapılan tüm bu çalışmalarımızı, yılların verdiği tecrübe ile uzmanlaşmış kadromuz titizlikle yapmaktadır. Çalışmalarımız sırasında en güncel teknolojiye sahip cihazlardan yardım alınmakta ve rapor hazırlanmaktadır.

Sizlere verdiğimiz bilgiler çerçevesinde aracın sadece şu anki durumu değil geçmişte yapılmış olan değişimler, kazalar, değişen parçalar hakkında ve aracın şu anki durumundan yola çıkarak ilerleyen zamanda size sorun çıkarabilecek olan önemli hususları da paylaşmaktayız.

Araç hakkında yaptığımız test ve kontroller sırasında ve muayene sonrasında taraflara bilgi aktarımı yaparken de yasal mevzuat ve zorunluluklarımızın dışına çıkmadan, çıkar gözetmeksizin tamamen objektif olarak bilgilendirme yapıyoruz.

Yasal mevzuat çerçevesinde 10 yaş altı ve 160.000km altı araçların alım satımı yapılırken mutlaka oto uzman incelemesi raporu istenmektedir ve bu rapor sadece yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır. Bizler de yasal yetkiye sahip olarak aracın uzman incelemesi işlemlerini yapmakta ve detaylı oto uzman incelemesi raporunu hazırlayarak müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Maltepe Oto Ekspertiz çalışanları olarak bizler birikiminizin heba olmasını veya ilerde başınıza daha büyük sorunlar açacak bir otomobile harcama yaparak üzülmenizi istemeyiz. Bu sebeple almak istediğiniz araç konusunda bize danışın ve ilerde üzülmeyin, paranız boşa gitmesin.

Maltepe Oto Ekspertiz servisi olarak bizler iş disiplinimiz ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyoruz. Ve firmamızdan memnun ayrılacağınızın garantisini vermekteyiz. Ayrıca Armut.com sitesi üzerinden teklif alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

detaylı oto expertiz4x4 dyno ekspertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ