Ototam Oto Ekspertiz

Bir otomobil almak pek çoğumuzun hayalidir. Fakat evimizin önüne gelen otomobille beraber çeşitli sorunlarında beraberinde gelerek tüm hayallerimizi söndürmesini kimse istemez.  Ototam Oto Ekspertiz işte bu arada devreye girerek araç alımlarınızda sorun yaşamamanız için gerekli bilgileri sizlerle paylaşmaktadır.

Ekonomik durumları sebebi ile pek çok kişi ikinci el oto sahibi olmayı daha uygun görmektedir. Ve bu sebeple araştırma içerisine girer. Beğendiği aracı satın almak için girişimlerde bulunur. Fakat herkes her zaman dürüst satıcılarla karşılaşmaz. Ve hem maddi hem manevi birçok sıkıntı yaşayabilir.

Bir yandan giden birikimine üzülürken diğer yandan uğraşmak zorunda olduğu tamiratlara vakit ayırmak durumunda kalmayın. Sefa sürmek yerine cefa çekmek zorunda kalan kişilerden olmak istemiyorsanız siz de ikinci el araç alırken önleminizi alın. Ototam Oto Ekspertiz gibi konu hakkında bilgi ve yetki sahibi servislere danışarak satın almayı düşündüğünüz araç hakkında detaylı bilgi sahibi olunuz.

Oto uzman incelemesi işlemleri yapan firmalar otomobilin geçmiş durumu, mevcut durumu ve yakın gelecekte çıkarabileceği sorunlar konusunda bilgi verir. Yapılan testler, detaylı incelemeler ve kontroller sonucunda bilgi verirken, hasar tespiti ve bu hasarın maliyetleri gibi konularda da rapor sunmaktadır. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Ototam Oto Ekspertiz Neden Tercih Etmelisiniz?

Ototam Oto Ekspertiz en güvenilir uzman incelemesi firmalarından biri olup yaptığı işlemler konusunda yasal yetki sahibi olan bir firmadır. Servislerimizde bulunan test cihazlarımız ve tam donanımlı makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kontrolünü istediğiniz aracın motorundan lastiklerine, tüm iç ve dış aksam kontrollerini, kaporta ve boya kontrollerini, elektrik kontrol ve testlerini, far ve fren kontrolü gibi bir araca dair aklınıza gelebilecek her türlü parçanın test ve kontrollerini yapmaktayız.

Ototam Oto Ekspertiz tam donanımlı cihazlara sahip olmasının yanı sıra bu cihazları kontrol edebilecek ve araç hakkında sizlere en doğru bilgiyi sunacak olan deneyimli bir kadroya da sahiptir.

Deneyimli ekibimiz ve teknolojik aletlerimiz ile birlikte yaptığımız uzman incelemesi çalışmalarımızda yaptığımız kontrol ve testler şu şekildedir;

Aracın her parçası görünen ve görünmeyen teknik detayları ile beraber incelenerek detaylı uzman incelemesi raporuna eklenir. Tren kontrolleri var Kontrolleri lastikleri balatalar araçla dâhil bütün parçalar tek tek incelenir. Ve böylece kaliteli ve güvenilir uzman incelemesi raporuna sahip olunur.

Bu kontroller neticesinde aracın gözükmeyen ve sadece bir uzman tarafından anlaşılabilecek kusurlarından ve arızalarından sizleri haberdar ederek hazırladığımız detaylı oto uzman incelemesi raporlarını sizlere sunuyoruz.

Oto uzman incelemesi raporları sadece alıcıyı değil satıcıyı da koruyan raporlardır. 10 yaş ve 160.000km altı tüm araçların alım satımlarında zorunlu hale getirilmiştir.

Satıcılar alıcının araç hakkında daha sonra ortaya atabilecekleri iddialardan ve suçlamalarından korunmak amacı ile bu uzman incelemesi raporunu çıkartabilirler.

Aynı zamanda kazalar neticesinde maliyet ve hasar belirlemesinde de yapılan oto uzman incelemesi işlemlerinizi yaptırmak için en güveneceğiniz yer Ototam Oto Ekspertiz servisleri olmalıdır. Ototam Oto Ekspertize Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

yakacık oto expertizistanbul oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ