Pendik Oto Ekspertiz

Piyasadaki ikinci el araçlarda ilk sahibinden son sahibine kadar gerek kullanım hatalarından gerekse yıpranmadan dolayı zamanla oluşabilecek kusur veya kazalardan dolayı meydana gelebilecek hasarların tespitinin uluslararası standartlara uygun olarak tamamen tarafsız bir şekilde incelendiği en güvenilir yer Pendik Oto Ekspertiz servisleridir.

Pendik Oto Ekspertiz olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun araçları beğenip almak istemeniz halinde, aracın durumunu incelemek için; konularında uzman ekip arkadaşlarımızla, son teknoloji malzemeler ve cihazlar kullanarak eğer var ise aracın kusurları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

Genellikle ikinci el araç alırken kaporta hasarları ve boya gibi görülebilir kusurların yanı sıra aracın motor kısmında, elektrik ve fren aksamı gibi görülemeyen kısımlarda oluşmuş olan veya olma riski yüksek olan arızaları da uzman ekiplerimizle ölçümlerini yapıp sizlere bildirmekteyiz.

Neden Pendik Oto Ekspertizi seçmelisiniz?

Ölçüm cihazlarımız ile daha önceden aracınızın neresinde ne şekilde bir işlem olduğunu tespit edip, değişen parçalar hakkında veya daha önce yapılmış olan işlemler konusunda da bilgi paylaşımı yapmaktayız.

Pendik Oto Ekspertiz yapmış olduğunuz birikimin veya yapacağınız yatırımın heba olmaması ve seçtiğiniz aracınızın sizi hüsrana uğratmaması için; fren testi, far testi, süspansiyon testi, kaporta ve boya analizi, motor gücü, iç aksam ve dış aksam kontrolleri, ön takım ve arka takım, alt gövde, yanal kayma testi, lastik ve akü kontrolü gibi kontrolleri titizlikle yapmaktadır.

Eş dost garantili diye düşünüp hakkında bir şey bilmediğiniz araçlardan uzak durun Pendik Oto Ekspertiz servisimize getirerek gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapın.

Bilgi sahibi olmadan aldığınız bir araca satın alırken ödediğiniz ücret kadar, aracın ilerde size yaşatacağı; geçmişten süregelen sorunlarından dolayı yüksek meblağlarda tamir masrafı ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu yaşamak istemiyorsanız alacağınız aracı yasal olarak yetkili olan Pendik Oto Ekspertiz servislerimize kontrol ettiriniz ve muayene sonucunda size verilecek olan tam kapsamlı oto uzman incelemesi raporuna göre hareket ediniz.

Tam kapsamlı oto uzman incelemesi raporları sadece yasal olarak yetkili uzman incelemesi firmaları tarafından verilmekte olup, bu rapor aracınızı satarken de size fayda sağlamaktadır.

Siz aracı aldığınızda herhangi bir arızası olmadan almış olsanız bile satarken yeni alıcıya eski uzman incelemesi raporunu sunarak aracınızı ne kadar temiz ve titizlikle kullandığınızı gösterebilirsiniz ve aracınızı değer kaybetmeden satabilirsiniz.

Ülkemizde ikinci el oto alım satımlarında 160.000 km altındaki araçlar için veya 10 yaş altındaki araçlar için oto uzman incelemesi işlemleri zorunlu hale getirilmiştir. Devlet tarafından zorunlu hale getirilmiş olan bu işlemi gene yasal olarak gerekli izin ve yetkilere sahip olan Pendik Oto Ekspertiz gibi firmalar yapabilmektedir.

Pendik Oto Ekspertiz olarak sizlere, yaptığımız işin her zaman arkasında durduğumuzun garantisini vermekteyiz. Yapılan tüm çalışmalarımızda araçlar tarafsız ve bağımsız bir şekilde, uluslararası standartlara uygun olarak teste tabi tutulmakta ve raporunuz detaylı bir şekilde hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır.

Start typing and press Enter to search

ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ