Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz

Ekspertiz işlemleri detaylı bilgi birikimi ve yapıldığı konuda tecrübe gerektiren işlerdir. Ve bu tür işler yasal yetkiye sahip firma ve kişiler tarafından yapılmalıdır. Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz otomotiv alanında gerekli yasal yetkiye sahiptir. Ve konuda tecrübeli ekibi ile her türlü oto uzman incelemesi çalışmalarını ve detaylı oto uzman incelemesi raporlarının hazırlanmasını yapar. Taraflara iletilmesini görevin getirmiş olduğu sorumluluğun bilincinde olarak ve gerekli iş disiplinine uyarak yerine getiren sayılı firmalardandır.

İkinci el oto piyasası ülkemizde oldukça gelişmiş ve çok rağbet  gören bir sektördür. İkinci el oto piyasasında pek çok araç alınıp satılmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde oto pazarlarında satılır. Veya internet üzerinden satışa çıkarılan otomobillerin geçmiş ve mevcut durumları bilinmezliklerle doludur. Bu ilanlarda veya araç başındaki görüşmelerde alıcılara yanıltıcı veya eksik bilgi verilebiliyor. Alıcılar sahip olmayı düşündüğü otomobil hakkında net bilgiye ulaşmak ve aracın mevcut durumu hakkında analiz yapabilmek için oto uzman incelemesi işlemlerini yaptırmak durumundadırlar. Devlet tarafından alıcıların korunması ve zarara uğramaması amacıyla 10 yaştan küçük ve 160.000 km altındaki araçlar için yaptırılması zorunlu kılınmış olan bu analiz işlemleri ise Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz servisi gibi tam yetkiye ve uzman kadroya sahip işletmelerde yapılmalıdır. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Neden Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz yaptırmalıyız?

Oto uzman incelemesi işlemleri yaptırılmaması halinde alıcılar çok büyük kayba uğrayabilmektedirler. Aracı satın alırken ödedikleri bedel kadar hatta daha fazla tamir masrafı ile karşılaşmak istemiyorsanız sizler de satın almak istediğiniz ikinci el otoyu Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz servisimize getiriniz.

Servislerimizde yapılan kontroller neticesinde sizlere aracın mevcut durumu hakkında ve geçmiş yıllarda araç üzerinde yapılmış olan tamir, bakım, değiştirme ve kaza hasar sonuçlarını çıkararak bir rapor sunmaktayız. Bu rapor neticesinde araç hakkında detaylı bilgiye sahip olup ona göre alım işlerinizi yapmak sizin tasarrufunuzdadır.

Raporların oluşturulmasında uygulanan testler, expertiz işlemi için gerekli olan tüm detaylı testler olarak belirtilmiş olup ayrıca talebiniz doğrultusunda yeterli görmediğiniz alanlarda da uzman ekibimizle beraber aracı testleri tabii tutabilirsiniz.

Detaylı raporumuzu sunum aşamasında uzman ekibimiz size açıklayacak ve araçta ne gibi problemler olup olmadığını kolaylıkla anlamanıza yardımcı olacaklardır. Pendik Sanayi Sitesi Oto Ekspertiz servislerimizde titizlikle gerçekleştirilen incelemeler neticesinde detaylı oto uzman incelemesi raporu hazırlayıp tarafınıza iletmekteyiz.

Yaptığımız her çalışma tamamen yasal mevzuat ve şartlar dâhilindedir. Ve tamamen objektif ve çıkar amaçlı olmayan bir çalışma disiplinine sahibiz. Firmamıza gelen her danışanımız ve müşterimiz bizim için ailemizin yeni bir ferdi olarak kabul edilmektedir. Ve çalışmalarımızın sonlanmasının ardından da en ufak bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. Firmamıza Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

pendik oto expertizyakacık oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ