Uzaktan Oto Ekspertiz

Uzaktan Oto Ekspertiz, oto ekspertiz hizmet sürecini oldukça kolaya indirgemiş hizmetlerimiz arasındadır. Bulunduğunuz ilin dışında bir araç buldunuz ve İstanbul’a gelerek zaman kaybetmek istemiyorsanız, bu hizmetimiz  tam size göre. Çünkü özellikle İstanbul gibi bir megakentte binlerce araç var ve her bir aracın alım satım sürecinde ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyuluyor Tabi bunun öncesinde satıcıların sözüne de güvenilmiyor. İşte bu hususu dikkate aldığımızda firmamız sizler için en hızlı ve en güvenilir ekspertiz çözümü sunuyor olması ile beklentilerinizi karşılamaya hazırdır. Oto Ekspertiz Aşamaları İçin Tıklayınız.

Uzaktan Oto Ekspertiz

Firmamız uzaktan oto ekspertiz hizmet anlayışı ile aracınıza siz istanbul’a gelmeden gerekli tüm kontrolleri gerçekleştiriyor ve olan kusurları resimler ile size gönderiyoruz. Peki bu nasıl mümkün oluyor diye merak ediyorsanız, bu tamamen teknolojinin gelişmesi ile paralel olarak geliştirdiğimiz bir hizmet modeli olup, tamamen yasaldır.  Uzaktan oto expertiz hizmetimiz sayesinde hizmet sürecini kısa bir sürede tamamlıyoruz. Oto Ekspertiz raporunu arayarak sizi bilgilendiriyoruz. Size sadece aracı satın alma işlemi yapmak kalıyor.

Uzaktan Oto Expertiz Nasıl Olur?

Uzaktan oto ekspertiz hizmetimiz güvenilir bir hizmettir. Özellikle İstanbul dışında olup İstanbuldan araç beğendiyseniz, büyük bir avantaj sağlar. Saatlerinizi kaybetmezsiniz, zamanınız siz de kalır. Üstelik sırf ekspertiz yaptırmak için yoğun trafik saatlerinde trafiğe çıkmak ve stresli zamanlar geçirmek durumunda da kalmazsınız. Eğer ikinci el bir aracın alım satımı söz konusu ise, sizin yapmanız gereken tek şey alıcı ya da satıcı taraf ile anlaşma sağlamak. Gerisini ise biz uzaktan oto expertiz olarak halletmeye hazırız. İstanbul’un neresinde olursanız olun, bizimle iletişime geçerek kolayca randevu alabilirsiniz. İnstagram sayfamız için tıklayınız.

İstanbul Uzaktan Oto Ekspertiz Yaptırmak

İstanbul uzaktan oto ekspertiz hizmetimiz dururken, artık zaman kaybetmeye son! Alacağınız aracı detaylı inceliyoruz. Üstelik oldukça kısa bir sürede bunu yapıyoruz. Siz hangi gün ve hangi saat için randevu alacağınıza karar vermelisiniz. Bu karar verme aşamasında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek ayrıca faydalanmak istediğiniz İstanbul uzaktan oto expertiz paket seçenekleri ve bu seçenekler doğrultusunda fiyat bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Nitekim firmamız aynı zamanda oldukça makul fiyat tekliflerini sizlere sunuyor olması ile de adından sıkça söz ettiren bir firmadır.

Uzaktan Expertiz Yaptırmak

İstanbul genelinde her daim güvenilir bir uzaktan ekspertiz firması olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı çözümler sunduğumuz kadar, güvenilir çözümler sunmak da bizim işimiz. Güvenilirlik aşamasında iki önemli nokta var. Birincisi personellerin güvenilir olması ve ikincisi de kullanılan ekipmanların doğru sonuç veriyor olmasıdır. Firmamız bu temel iki kriteri baz alır ve uzaktan expertiz hizmet sürecini bu doğrultuda gerçekleştirir. Bu sayede müşteriler için en güvenilir sonuçları sunar ve bu sonuçlar doğrultusunda merak edilen tüm soruların cevaplarını da ayrıntılı bir şekilde açıklamak için hazırdır. Sizler de aklınızda soru işareti olmadan bir ekspertiz raporunu almak ve tam anlamıyla güven içerisinde hissetmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet telefon numaralarımızdan firmamız ile iletişime geçmek ve randevu almak kolaydır. Autotam oto ekspertiz İstanbul genelinde her daim güven kazanmış, sektörde öncü firmalardan birisi olarak hizmet vermektedir.

 

Start typing and press Enter to search

kurtkoy oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ