Yakacık Oto Ekspertiz

İkinci el oto satın almak gibi bir fikriniz ve bu konuda girişimleriniz varsa satın almak istediğiniz araç ile ilgili detay ve özellikleri de merak ediyorsunuzdur. Böyle bir durumda uğramanız gereken adres Yakacık Oto Ekspertiz olmalıdır. Çeşitli yanıltmacalar sizi hüsrana uğratmasın ve hayaliniz için biriktirdiğiniz paranız boşa gitmesin.

Oto alım satımlarında ilanlarda yazılan ibarelerde, aracın özellikleri hakkında sizleri yanıltmaya yönelik olarak yazılmış olan, gerçekliği bulunmayan detaylar olabilir. İkinci el otomobil satın alırken bütçenizi ve zamanınızı riske atmayın. İşinin ehli Yakacık Oto Ekspertiz gibi tam yetkili firmalardaki profesyonellerden yardım alın. Ve gönül rahatlığı ile alım satım işlemlerinizi yapın.

Oto uzman incelemesi bir aracın iç ve dış tüm aksamlarının detaylı kontrollerden ve testlerden geçirilerek muayene edilmesidir. Bu muayene sonucunda hazırlanan detaylı rapora ise oto uzman incelemesi raporu adı verilmektedir. Oto uzman incelemesi raporu hazırlama yetkisi ilgili yasalar çerçevesinde sadece yeterliliği ve yasal yetkisi olan Yakacık Oto Ekspertiz gibi firmalar tarafından hazırlanabilmektedir. Bu firmalar haricinde size verilen bilgilere itibar etmeyiniz. Kulaktan dolma bilgilerle, eş dost kefaletine güvenerek ikinci el araç satın almaya çalışmayınız.

Detaylı bir uzman incelemesi raporunun hazırlanabilmesi için ilk olarak firmanın yeterli donanıma sahip olması gerekir. Ve gerekli kontrolleri yapabilecek teknik aksama da sahip olması gerekmektedir. Tabi ki sadece donanım yeterli değildir. Aynı zamanda konusunda profesyonel, iş disiplinine sahip bir ekibe de ihtiyaç duyulmaktadır. Detaylı bilgiyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Neden Yakacık Oto Ekspertiz ?

 Yakacık Oto Ekspertiz olarak tüm birikimimiz ve donanımımızla uzman incelemesi işlemlerinde sizlere her türlü yardımda bulunuyoruz ve tecrübeli kadromuzla müşteri memnuniyeti ve yasal mevzuatların dışına çıkmadan tarafsız bir çalışma yapıyoruz.

Servislerimizde yapılan uzman incelemesi işlemlerinde gerekli tüm kontroller sağlanarak profesyonel ekip tarafından işlemler gerçekleştirilir. Bütün bunların yanısıra kullanılan ekipmanlar da son teknoloji ekipmanlar olduğu için raporda hata oranı yüzde sıfır seviyesine kadar indirilmektedir.

Yaptırmış olduğunuz uzman incelemesi işleminden tam performans almanızı sağlamak için son teknoloji ürünler kullanılmaya devam etmektedir. Yakacık Oto Ekspertiz servislerimizde tecrübeli ustalarımızın yapmış olduğu bu test ve kontroller neticesinde detaylı oto uzman incelemesi raporu hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır.

Devlet tarafından hazırlanmış yasa ile 10 yaştan küçük ve 160.000 km altı araçlarda alım satım işlemlerinde uzman incelemesi raporu alma zorunluluğu getirilmiştir. Araç alım satımlarında dolandırıcılık ve kandırmanın önüne geçen bu yasaya uymak hepimizin yararına olacaktır.

Firmamızda gerçekleştirilen oto uzman incelemesi çalışmalarımız çok büyük bir dikkat ve titizlikle yürütülmekte olup kesinlikle çıkar gözetimi yapılmaksızın, objektif bir çalışma yapmaktayız.

Yakacık Oto Ekspertiz servislerini tercih edecek olursanız; iş disiplinimiz ve programlı çalışmalarımız sayesinde bekleyerek vakit kaybetmezsiniz, mümkün olan en kısa sürede hazırlayıp sunacağımız detaylı rapor ile araç hakkındaki kararınızı verip yatırımınızı ona göre yapabilirsiniz.

Servislerimizden faydalanarak birikimlerinizin heba olmasının önüne geçebilir ve aracınız hakkında tam bilgi sahibi olarak güvenle kullanabilirsiniz. Yakacık Oto Ekspertize Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

pendik sanayi sitesi oto expertizototam oto expertiz
ŞİMDİ ARA
YOL TARİFİ